Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Seišeliai
Seišeliai

Planuojate keliauti į Seišelius? Jūs tikras laimės kūdikis! Motina gamta buvo labai dosni šioms 115 salų, išsibarsčiusių Indijos vandenyne. Seišelių salos nutolusios maždaug 1600 km nuo Afrikos rytinės pakrantės, į šiaurės rytus nuo Madagaskaro. Be jokios abejonės, paplūdimiai čia yra vienas iš patraukliausių dalykų, nes jie iš tiesų nepaprasti: prašmatnios balto smėlio juostos apsuptos topazo spalvos vandenų iš vienos pusės ir vešlia žaluma apaugusių kalvų ir didžiulių, ledynų suformuotų uolų - iš kitos. Ir kiek tik užmato akys nei vieno žmogaus.


Nenuostabu, kad tokioje svajonių vietoje įsikūrę Seišeliai puiki vieta praleisti medaus mėnesį. Bet šioje šalyje yra kur kas daugiau poilsio galimybių, nei tik šampano gurkšnojimas su mylimuoju prabangiame viešbutyje. Seišeliai, garsėjantys pavyzdine reputacija ekoturizmo srityje, yra viena iš puikiausių vietų pasaulyje stebėti paukščius ir vėžlius jų natūralioje aplinkoje. Po turkio spalvos vandeniu slepiasi unikali jūrinė ekosistema siūlanti nuostabiausias nardymo vietas pasaulyje. Koralų rifai vilioja paviršinio nardymo mėgėjus pasigrožėti ryškiais koralais ir į visas puses šaudančiomis žuvimis; šis kraštas tikra palaima žvejams, kurie sugrįžta į krantą išsekę nuo įspūdžių, beje, žvejybos ant kabliuko pasaulio rekordas pasiektas kaip tik čia. Jeigu pavargsite nuo paplūdimių, galite leistis į žygius į krašto gilumą džiunglių takais, pasigardžiuoti puikiu maistu arba pasimėgauti didingu ir nesuvaržytu gyvenimo tempu.

 

Kosmopolitiškieji seišeliečiai - tai spalvingas skirtingų rasių, kultūrų ir religijų žmonių mišinys. Skirtingu šalies istorijos laikotarpiu čia atvykdavo žmonės iš Afrikos, Europos ir Azijos, kartu atsiveždami savitas tradicijas ir papročius, savaip prisidėdami prie čionykščio gyvenimo būdo ir gyvos seišelietiškos kultūros. Kiekvienas gali pamatyti šias įtakas per darbus vietinio meno, virtuvės, muzikos, šokių ir architektūros srityse.

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

 

Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams