Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.

Pietų Afrikos saulė I

Kelionės maršrutas

Fotogalerija

Video galerija

Kelionių datos

  • Gali būti suorganizuotas bet kuriuo pasirinktu laiku.
Kelionės trukmė: 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
Užklausa
skrydis už papildomą kainą
Nakvynės:Palapinė
20
 
Gidas:Anglų 
Pietų Afrikos saulė I Pažintinė
Kelionės kodas:
CV21
Detalus aprašymas

Ši spalvinga trijų savaičių kelionė prasideda viename iš vaizdingiausių pasaulio miestų- Keiptaune, o baigiasi prie pasaulio gamtos stebuklo - Viktorijos krioklio. Keliausime apsupti neįtikėtinai skirtingų kraštovaizdžių: derlingų vynuogynų žemių, visiškai išdžiūvusių dykumų, stulbinančių kanjonų ir ramių lagūnų. Susižavėjimą kels laukiniai gyvūnai Etošos (Etosha) nacionaliniame parke ir milžiniškos smėlio kopos Sosusvlėjuje (Sossusvlei), o stovyklavimas Okavango deltoje ir kruizas kateriu Čiobės (Chobe) nacionaliniame parke paliks neišdildomą įspūdį. Yra daugybė papildomų ekskursijų pasirinkimo galimybių: nuo plaukimo plaustu putomis šėlstančiame Zambezės upės vandenyje iki pasivažinėjimo keturračiu Namibo dykumoje.

 

 

1 diena: iš Keiptauno į Cederbergo vietovę (L/D)
Prieš išvykstant iš Keiptauno dar turėsime apžvalginį turą po šį spalvingą miestą, besiglaudžiantį stalo kalno papėdėje. Apžiūrėję Stalo įlanką (Table Bay), paliksime Keiptauną ir, besigrožėdami vynuogynais, patrauksime kiek šiauriau. Kirtę Pilketberg perėją (Pilketberg Pass) aplankysime vaisių regioną, besidriekiantį palei Olifants (Dramblių) upęs, taip pavadintą dėl kadaise po šį derlingą slėnį migravusių didžiulių dramblių bandų. Pirmąją naktį pasitiksime žavingoje stovyklavietėje, apsuptoje žaliuojančių vynuogynų. Šią popietę turėsime puikią galimybę paragauti "dievų nektaro" pasivaikščiojimo po vynuogynus metu, ir pasigrožėti įspūdinga Cederbergo kalnų panorama. Mūsų laukia nakvynė stovyklavietėje požvaigždėtu Afrikos dangumi - puiki įžanga afrikietiškam nuotykiu.

 

 


2 diena: iš Cederbergo link Gariap upės (B/L/D)
Iš Cederbergo vyksime į dar šiauresnį regioną, kuris yra vadinamas Namakvalandu (Namaqualand). Šis kraštas garsėja savo pavasariais, kuomet visa žemė pasidengia žydinčiomis gėlėmis. Pasipildyti atsargų sustosime Namakvalando sostinėje Springboke ir toliau tęsime kelionę per Richtersveld dykumą link Gariep upės, skiriančios Pietų Afrikos Respubliką nuo Namibijos. Čia Jūsų laukia jauki nakvynė.

 

 


3 diena: nuo Gariap upės link Žuvies upės (Fish river) kanjono (B/L/D)
Šį rytą turėsime puikų pasirinkimą: pusės dienos pasiplaukiojimas kanojomis sraunioje Gariap upėje. Džiugins rytinis paukščių giedojimas, todėl irklavimas taps dar malonesnis. Po pietų toliau keliausime po Namibiją. Gana greitai atvyksime prie Žuvies upės kanjono: 161 km ilgio, 27 km pločio ir apie 550 m gylio! Tai antras pagal dydį tarpeklis pasaulyje ir pirmas pagal dydį Afrikoje. Išorinis kanjonas susiformavo dėl tektoninių lūžių, nes Žuvies upės erozija padėjo atsirasti vidiniam kanjonui. Kelias veda rytiniu pakraščiu, nuo kurio atsiveria neužmirštami vaizdai.

 

 


4 diena: nuo Žuvies upės kanjono į Sesriem (B/L/D)
Pakilę anksti ryte, kilsime šiauriau, kol pasieksime Namib-Naukluft parką, plytintį vienoje iš seniausių dykumų pasaulyje. Įsikursime Sesriem vietovėje, kurioje jaučiamos visos Namibo nuotaikos. Visai netoli yra Sosusvlėjus, apsuptas smėlio kopų jūros; sakoma, kad tai didžiausios kopos pasaulyje. Kerinčius vaizdus galite išvysti nuo kopų viršūnių (kai kurios iš jų siekia daugiau nei 300 m).

 

 

5 diena: Sesriem (B/L/D)

Anskti ryte įžengsime į Namib - Naukluft nac. parką ir visas rytas bus skirtas šio nepakartojamo pasaulio pažinimui. Saulėlydžio stebėjimas nuo garsiosios 45-osios kopos - tikrai nepamirštama akimirka. Turėsite progą sėsti į autobusiuką, vežantį gylyn į dykumą, ir ten pasivaikščioti bei pasiklausyti įdomių pasakojimų apie vietos istoriją ir geologiją. Gidas supažindins su flora ir fauna, bei trumpai pristatys bušmenų genties kultūrinį palikimą.

 


6 diena: iš Sesriemo į Svakopmundą (Swakopmund) (B)
Gėrėdamiesi tekančia saule atsisveikinsime su ramybe dvelkiančiomis kopomis ir patrauksime šiaurės vakarų kryptimi, link Atlanto vandenyno ir Valvis Bay (Walwis Bay) miestelio. Pakeliui kirsime Ožiaragio atogražą - lygiagretę Pietų pusrutulyje, žyminti ribą, kurioje žiemos saulėgrįžos metu Saulė pasiekia zenitą. Atvykę prie Banginio įlankos (Walvis Bay) išvysime Atlanto vandenyną ir pasuke į 35 km kelio pakrante ir pasieksime mūsų poilsiavietę žaviame Svakopmundo (Swakopmund) kurorte. Įsikūrsime hosteliuose su nemažais kambariais, pageidaujantys už papildomą mokestį galės užsisakyti atskirus kambarius, jei bus laisvų. Čia praleisime 2 naktis.

 

 


7 diena: Svakopmundas (B)
Miestas įkurtas vokiečių kolonistų 1892 metais ir jų padaryta įtaka akivaizdi iki mūsų dienų. Svakopmunde rasite didelį kavos parduotuvių, barų bei restoranų tinklą, akį džiugins meno darbų krautuvėlės, kuriose galėsite įsigyti įdomiausių Namibijos tradicinio meno kūrinių. Galima pasivaikščioti gražiais paplūdimiais, aplankyti muziejų, akvariumą ir galerijas.
Pasirinktinės ekskursijos: šuoliai su uždelstiniu parašiuto išskleidimu, čiuožinėjimas smėlialente (sandboarding), vaizdingi pasiskraidymai virš dykumos, delfinų ir ruonių kruizas, žvejyba, golfas, jodinėjimas arkliais ir kt.

 

 


8 diena: iš Svakopmundo į Spickopę (Spitzkoppe) (B/L/D)
Atsisveikinsime su Svakopmundu ir patrauksime link Spickopės. Kalnynas siekia 1728 metrus aukščio ir tai yra vienas iš ženkliausių Namibijos orientyrų. Čia kadaise bušmenų genties dvasininkai atlikdavo religinius ritualus. Turėsime puikią progą apžiūrėti didelę dalį regiono ir susipažinti su bušmenų genties piešiniais ant uolų. Šią naktį miegosime po atviru Afrikos dangumi.

 

 


9 diena: iš Spickopės link gepardų parko (B/L/D)
Šią dieną aplankysime gepardų parką. Tai privatus parkas, kuris yra įkurtas siekiant apsaugoti Namibijos gepardų populiaciją. Nors gepardai visoje Afrikoje yra nykstantys gyvūnai, Namibijoje yra didžiausia koncentracija laukinių, laisvai gyvenančių gepardų, kurie, deja, pridaro žalos vietiniams fermeriams. Pakliuvę į spąstus, sužeisti ir negalintys išgyventi laukinėje gamtoje, gepardai patenka į šią fermą - reabilitacinį centrą. Parke galėsite apžiūrėti čia gyvenančius gepardus ir nuforografuoti fantastiškų vaizdų.

 

 


10 diena: iš gepardų parko į Eldoradą (B/L/C)
Trumpam stabtelėję Outjo mieste, kelionę tęsime link Etošos nacionalinio parko (Ovambų kalba tai reiškia „miražų ežeras"). Užimantis 20 000 km², Etoša yra pagrindinis Nabijimos gamtos rezervatas. Parkas iš visų pusių supa Etošos duburį, kuriame gausu įvairiausių rūšių gyvūnų ir paukščių. Raizgus žvyro kelių tinklas padės pasiekti net atokiausius parko kampelius. Po pietų, kai tik šiek tiek atvės oras, likusią dienos dalį paskirsime pažinčiai su parku. Vakare atvyksime į stovyklavietę, įsikūrusią 10 km nuo Anderson vartų. Praleiskite vakarą mėgaudamiesi afrikietišku saulėlydžiu, pasinerdami į gaivinantį baseiną ir ilsėdamiesi stovyklavietės bare.

 

 


11 diena: Etošos nacionalinis parkas (B/L/D)
Nuvažiuosime 150 km per parko teritoriją stebėdami milžiniškas dykumos antilopių bandas (gazeles ir oriksus). Po dienos, kupinos nuostabių vaizdų ir įspūdžių, vakaro poilsiui atvyksime į Namutoni stovyklavietę  šiaurinėje parko dalyje. Po sočios vakarienės nepraleiskite progos stebėti laukinių gyvūnų, susirenkančių prie Namutoni vandens šaltinio.

 

 


12 diena: iš Etošos nacionalinio parko į Grootfontein (B/L/D)

 

Po pusryčių išvažiuosime iš Etošos parko, pakeliui turėdamį paskutinį safrį parke. Po trumpos kelionės pasieksime stovyklavietę, kur įsikursime poilsiui. tovyklavietėje yra žavus baras, baseinas ir suvenyrų krautuvėlė.

 

 

13 diena: Iš Grootfontein į Divundu (B/L/D)
Iš Grootfontein patrauksime šiaurės rytų kryptimi į vešlų Kavango regioną šiaurinėje Namibijoje. Papildyti maisto atsargų sustosime Rundu mieste ir vyksime link įspūdingos stovyklavietės, įsikūrusios ant Kavango upės kranto, su besiganančiomis begemotų bandomis ir patogumais po atviru dangumi.

 

 


14 diena: iš Divundu į Mauną, Botsvana (B/L/D)
Keliaudami Kavango upės krantais, atvyksime į Botsvaną ir pasuksime į rytus palei Okavango upę. Galiausiai pasieksime Okavango deltą ir mūsų šios dienos tikslą: penktąjį pagal dydį Botsvanos miestą Mauną. Čia prasidės Okavango deltos pažinimas.

 

 


15 diena: Maunas, Okavango delta (pasirinktinai) (B/L/D)
Delta - tai vos aprėpiama vandens, atitekančio iš Angolos aukštumų, platybė. Čia susiformavo didžiausia šalies teritorijoje esanti delta. Nusėta egzotinėmis salomis Okavango delta garsėja paukščių ir gyvūnų įvairove.

 

 


Turėsime puikų pasirinkimą: 3 dienų ir 2 naktų iškylą mokoro valtimis į Okovango deltą. Iš Mauno vyksime automobiliu pora valandų šiauriau iki mokoro valčių prieplaukos. Mokorai yra tradicinės kanojos, kuriomis vietinių gidų pagalba galėsite pasiplaukioti nendrynų labirintais. Gidai pasiūlys jums pasivaikščioti ar stabtelėti deltoje; taip galėsite iš arčiau susipažinti su deltos augmenijos ypatumais.

 

Tiems, kas nenorės patyrinėti deltos, siūloma pasilikti stovyklavietėje ir pasimėgauti baseinu arba pažaisti tinklinį. Netoliese yra krokodilų ferma; maitinimo metu ferma atidaryta ir stovyklavietės svečiams.

 


16 diena: Okavango delta (B/L/D)
Tai poilsio diena. Deltos vaizdai dar ilgai malonins Jūsų akis. Šiandien turėsime puikią progą mėgautis įvairiais užsiėmimais: plaukimu, pasivaikščiojimais, plaukimu kanojomis ir net kanojų irklavimu!

 

 


17 diena: iš Okavango deltos į Mauną (B/L/D)
Šis rytas tai paskutinė galimybė, prieš išvykstant į Mauną, leistis į safarį po Okavango deltą pėsčiomis. Maune būsime ankstyvą popietę ir savo nuotraukų kolekciją galėsime papildyti nuostabias saulėlydžio akimirkas įamžinančiais vaizdais.

 

 


18 diena: iš Mauno į Čiobės nacionalinį parką (B/L/D)
Keliausime į rytus, po to kiek šiauriau į Kasanės miestą, kur įsikursime ant Čiobės upės krantų. Čiobė formuoja sieną tarp Botsvanos, Namibijos ir Zambijos. Iš stovyklavietės galėsime stebėti dramblius, begemotus ir daugybę paukščių rūšių. Čia palydėsime dar vieną afrikietišką saulėlydį. Išgirskite čia gyvenančius begemotus!

 

 


19 diena: Čiobės nacionalinis parkas (B/L/D)
Šį rytą turime puikia progą aplankyti Kasanę ir po to jau mūsų laukia Čiobės nacionalinį parkas, kuris pasaulyje žinomas kaip didžiausias dramblių draustinis Afrikoje. Pakeliui į parko gilumą turėsime safarį, kuris atskleis nuostabų laukinį parko gyvenimą. Čiobė - tai daugybės kitų gyvūnų namai: buivolų, begemotų, žirafų, zebrų ir daugelio antilopių rūšių. Čia stebėsime kaip prie upės numalšinti troškulį ateina drambliai ir kiti gyvnūnai. Čiobės upė yra viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje.  Šią egzotišką naktį praleisime pačiame parke, Afrikos krūmynų šlamesio apsuptyje. Čiobės nacionalinio parko stovyklavietės yra neaptvertos, todėl nenustebkite netoli savo palapinės pamatę kokį nors laukinį gyvūną. Tokia staigmena leis geriau pažinti laukinį parko gyvenimą. Jūsų gidas supažindins su saugumo taisyklėmis, todėl galėsite jaustis drąsiai. Tai puiki proga praleisti naktį po žvaigždėtu Afriko dangumi.

 

 


20 diena: iš Čiobės nacionalino parko link Viktorijos krioklio, Zimbabvė (B)
Palikę stovyklavietę anksti ryte, išvažiuosime į Zimbabvę ir patrauksime prie Viktorijos krioklio. Čia, Afrikos nuotykių sostinėje, įsikursime centrinėje miesto stovyklavietėje. Viktorijos krioklys (dar vadinami Mosi-oa-Tunya, o tai reiškia „griaustinio dūmai") yra vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų, kuo patys įsitikinsite. 1700 m pločio ir apie 100 m aukščio krioklys: tai plačiausia krentančio vandens drobė pasaulyje ir pati įspūdingiausia vieta Afrikoje. Šis krioklys yra matomas ir iš Viktorijos krioklio nacionalinio parko (Zimbabvėje). Čia fotoaparatu galėsite užfiksuoti nepakartojamus vaizdus.

 

Popietę turėsime galimybę užsisakyti pasirenkamas ekskursijas:

ekskursija į Zambezės arba Hvangės (Hwange) nacionalinius parkus, jodinėjimas drambliais ir arkliais, krokodilų ferma, plaukimas valtimis ir golfas Elephant Hills kurorte. Adrenalino mėgėjai gali išmėginti šuolius nuo Viktorijos krioklio tilto, jungiančio Zimbabvę ir Zambiją, arba leistis virve nuo Batokos tarpeklio. Šie nuotykiai nerekomenduojami žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Ištisus metus organizuojami apžvalginiai skrydžiai motorizuotomis skraidyklėmis ir sraigtasparniais. Skrisdami virš šios Pasaulinio paveldo saugomos vietovės išvysite stulbinančius vaizdus. Plaukimas putojančiu Zambezės vandeniu puikus savęs išbandymas. Beje, kur vanduo šiek tiek aprimsta, galėsite stebėti laukinį gyvenimą ant upės krantų.

 


21 diena: Viktorijos krioklys (B)

 

Po pusryčių išvykimas. Atsisveikinsime su šios nepamirštamos kelioniais draugais bei pasikeisime adresais, kad sugrįžę į namus, galėtume pasidalinti kelionėje patirtais įspūdžiais.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

* Išvykos (safariai) nacionaliniuose parkuose 20-30 vietų autobusu - visureigiu, specialiai pritaikytu safario kelionėms;

* Visa valgio gaminimo ir stovyklavimo įranga;

* 20 nakvynių stovyklavietėse įrengtose palapinėse;

* Maitinimas: 18 pusryčių, 18 pietų, 16 vakarienių;

* Angliškai kalbantis kelionės vadovas, vairuotojas ir virėjas visos kelionės metu;

* Įvažiavimo bilietai į nacionalinius parkus ir ekskursijos kaip nurodyta programoje.

 

Papildomos išlaidos:

* Lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius/Ryga - Europos miestas - Afrikos miestas / Afrikos miestas - Europos miestas - Vilnius/Ryga;

* Pervežimai į/iš oro uosto;

* Vizos: Pietų Afrikos Respublikos - 150 eur, Namibijos - 150 eur, Zimbabvės - 150 eur (daromos prieš kelionę);

* Arbatpinigiai;

* Kelionės draudimas;

* Miegmaišis ir kilimėlis / čiužinys;

* Asmeninės išlaidos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.

 


GoAfrica laukia Jūsų atvykstant ir tikisi, kad tai bus pačios gražiausios Jūsų atostogos.

 Safari Njema! - Geros kelionės!

 

 

Trūksta informacijos? Parašykite mums!
  Formos laukus pažymėtus * simboliu užpildyti privaloma!
*
Telefonas:
El. paštas: *
Jūsų klausimas, žinutė:
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams