Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.

Pietų Afrikos saulė II

Kelionės maršrutas

Fotogalerija

Video galerija

Kelionių datos

  • Gali būti suorganizuotas bet kuriuo pasirinktu laiku.
Kelionės trukmė: 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
Užklausa
skrydis už papildomą kainą
Nakvynės:Palapinė
20
 
Gidas:Anglų 
Pietų Afrikos saulė II Pažintinė
Kelionės kodas:
VC21
Detalus aprašymas

Ši spalvinga trijų savaičių kelionė prasideda prie pasaulio gamtos stebuklo - Viktorijos krioklio, o baigiasi viename iš vaizdingiausių pasaulio miestų- Keiptaune. Keliausime apsupti neįtikėtinai skirtingų kraštovaizdžių: derlingų vynuogynų žemių, visiškai išdžiūvusių dykumų, stulbinančių kanjonų ir ramių lagūnų. Susižavėjimą kels laukiniai gyvūnai Etošos (Etosha) nacionaliniame parke ir milžiniškos smėlio kopos Sosusvlėjuje (Sossusvlei), o stovyklavimas Okavango deltoje ir kruizas kateriu Čiobės (Chobe) nacionaliniame parke paliks neišdildomą įspūdį. Yra daugybė papildomų ekskursijų pasirinkimo galimybių: nuo plaukimo plaustu putomis šėlstančiame Zambezės upės vandenyje iki pasivažinėjimo keturračiu Namibo dykumoje.

 

1 diena: Viktorijos krioklys
Viktorijos krioklys (dar vadinamas Mosi-oa-Tunya, o tai reiškia „griaustinio dūmai") yra vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų, kur patys netrukus įsitikinsite. 1700 m pločio ir apie 100 m aukščio krioklys - tai plačiausia krentančio vandens drobė pasaulyje ir pati įspūdingiausia vieta Afrikoje. Šis krioklys matomas ir iš Viktorijos krioklio nacionalinio parko (Zimbabvėje). Čia galėsite nufotografuoti nepakartojamų vaizdų. Viktorijos krioklio mieste, dar vadinamame Afrikos nuotykių sostine, mes įsikursime centrineje miesto stovyklavieteje. Čia galėsite išsirinkti iš daugybės siūlomų pasirinkti ekskursijų.

Pasirenkamos ekskursijos: kelionė į Zambezės arba Hvangės (Hwange) nacionalinius parkus, jodinėjimas drambliais ir arkliais, krokodilų ferma, plaukimas valtimis ir golfas Elefant hilso (Elephant Hills) kurorte. Adrenalino mėgėjai galės išmėginti šuolius nuo Viktorijos krioklio tilto, jungiančio Zimbabvę ir Zambiją, arba leistis virve nuo Batokos tarpeklio. Šie nuotykiai nerekomenduojami žmonėms turintiems sveikatos sutrikimų. Ištisus metus organizuojami apžvalginiai skrydžiai motorizuotomis skraidyklėmis ir sraigtasparniais. Skrisdami virš šios Pasaulinio paveldo saugomos vietovės išvysite stulbinančius vaizdus. O plaukimas putojančiu Zambezės vandeniu bus puikus savęs išbandymas. Beje, kur vanduo šiek tiek aprimsta, galėsite stebėti laukinį gyvenimą ant upės krantų.2 diena: Viktorijos krioklys - Čiobės nacionalinis parkas, Botsvana (B/L/D)Šį rytą įvažiuosime į Botsvanos teritoriją ir po trumpų sienos kirtimo formalumų, pasieksime Kasanę, o iš čia jau mūsų laukia Čiobės nacionalinį parkas, kuris pasaulyje žinomas kaip didžiausias dramblių draustinis Afrikoje. Pakeliui į parko gilumą turėsime safarį, kuris atskleis nuostabų laukinį parko gyvenimą. Čiobė - tai daugybės kitų gyvūnų namai: buivolų, begemotų, žirafų, zebrų ir daugelio antilopių rūšių. Čia stebėsime kaip prie upės numalšinti troškulį ateina drambliai ir kiti gyvnūnai. Čiobės upė yra viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje. Šią egzotišką naktį praleisime pačiame parke, Afrikos krūmynų šlamesio apsuptyje. Čiobės nacionalinio parko stovyklavietės yra neaptvertos, todėl nenustebkite netoli savo palapinės pamatę kokį nors laukinį gyvūną. Tokia staigmena leis geriau pažinti laukinį parko gyvenimą. Jūsų gidas supažindins su saugumo taisyklėmis, todėl galėsite jaustis drąsiai. Tai puiki proga praleisti naktį po žvaigždėtu Afriko dangumi.

 

3 DIENA: Čiobės nacionalinis parkas (B/L/D)

Vėlyvą rytą grįšime į savo stovyklą ir ilsėsimės po laukinių Afrikos nuotykių. Vakare grožėsimės magišku saulėlydžiu ant Čiobės upės kranto. Dienai baigiantis pamatysime kaip prie upės numalšinti troškulio susirenka drambliai ir kiti gyvnūnai. Prieš nugrimzdami į egzotišką nakties miegą Afrikos krūmynų šlamesio apsuptyje, pasimėgausime ypatinga vakariene.

 

4 DIENA: iš Čiobės nacionalinio parko į Mauną (B/L/D)
Atsikėlę anksti šiandien kirsime vakarinę Čiobės parko dalį ir vyksime pietvakarių kryptimi, kol galiausiau pasieksime Okavango deltą ir mūsų šios dienos tikslą - penktąjį pagal dydį Botsvanos miestą Mauną. Pakeliui kelis kartus sustosime kirsdami Botsvanos „mėsos" sienas - patikros punktus, įrengtus apsaugoti klestinčią Botsvanos jautienos pramonę nuo virusų plitimo. Maune prasideda kelionės į deltą, todėl čia prasidės ir mūsų Okavango Deltos tyrinėjimai. Šįvakar parusiruošime savo įrangą ir maisto atsargas 2-iejų naktų ekskursijai. Patariama su savimi turėti nedidelę kuprinę, į kurią susidėsite maisto paketus ekskursijai. Grupės vadovas jums trumpai papasakos, ką būtina pasiimti su savimi leidžiantis tyrinėti deltos.

 

5 DIENA: iš Mauno į Okavango deltą (B/L/D)
Okavango delta - tai sunkiai aprėpiama vandens, atitekančio iš Angolos aukštumų, platybė. Ji yra didžiausia šalyje, nusėta egzotinėmis salomis ir garsėjanti paukščių bei gyvūnų įvairove. Tokia delta - vienintelė pietinėje Afrikoje.
Norintys galės pasirinkti papildomą 3 dienų ir 2 naktų išvyką į Okavango deltą. Atsikėlę anksti iš Mauno vyksime mikroautobusu porą valandų šiauriau iki mokoro valčių prieplaukos. Deltos regione vis dar yra daugybė mažų vietinių kaimelių, kurių gyventojai gyvena atskirti nuo civilizacijos ir vienintelis būdas jiems susisiekti su sausuma yra senovinis tradicinis būdas - mokorai. Mokorai yra tradicinės kanojos, kuriomis vietinių gidų pagalba galėsite pasiplaukioti tarp nendrių labirintų. Prieplaukoje susitiksite su jūsų „vairininkais", su kurių pagalba pakraustie savo mantą į mokorus ir leisitės vandens keliais. Po poros valandų plaukimo, gidai išrinks vietą stovyklai ir vėliau, po pietų, pasiūlys jums pasivaikščioti deltoje, kur galėsite iš arčiau susipažinti su vietine augmenija. Stovyklavietė bus įrengta laukinėje gamtoje be patogumų.

 

6 diena: Okavango delta (B/L/D)
Tai poilsio diena. Deltos vaizdai dar ilgai Jus džiugins. Šiandien turėsime puikią progą mėgautis įvairiais užsiėmimais: plaukimu, pasivaikščiojimais, plaukimu kanojomis ir net kanojų vairavimu! Karščiausiomis dienos valandomis labai smagu pailsėti pavėsyje, sulošti su naujais kelionės draugais kortomis ar paklausyti gidų apie jų gyvenimo būdą ir papročius, bei grožėtis supančia laukine gamta.

 

7 diena: iš Okavango deltos į Mauną (B/L/D)
Šis rytas tai paskutinė galimybė, prieš išvykstant į Mauną, leistis pėsčiomis į safarį po Okavango deltą. Maune būsime ankstyvą popietę. Savo nuotraukų kolekciją galėsite papildyti nuostabių saulėlydžių kadrais, nufotografuotais skrendant virš deltos privačiu lėktuvu (mokama papildomai, priklausomai nuo oro sąlygų ir užimtumo).

 

8 diena: Maunas - Rundu, Namibija (B/L/D)

Važiuodami palei Kavango upę atvyksime į šiaurinę Namibiją. Rundu mieste tabtelsime pasipildyti atsargų ir tęsime kelionę į mūsų stovyklavietę, įsikūrusią ant Kavango upės krantų. Pamatysime vešliose pievose besiganančius begemotus.

 

9 diena: Rundu - Etošos nacionalinis parkas (B/L/D)

Iš Rundu vyksime link Etošos nacionalinio parko (Ovambų kalba tai reiškia „miražų ežeras"). Užimantis 20 000 km², Etoša yra pagrindinis Nabijimos gamtos rezervatas. Parkas iš visų pusių supa Etošos duburį, kuriame gausu įvairiausių rūšių gyvūnų ir paukščių. Raizgus žvyro kelių tinklas padės pasiekti net atokiausius parko kampelius. Po pietų, kai tik šiek tiek atvės oras, likusią dienos dalį paskirsime pažinčiai su šiaurine parko teritorija, o po sočios vakarienės nepraleiskite progos stebėti laukinių gyvūnų, susirenkančių prie Namutoni vandens šaltinio.

 

10 diena: Etošos nacionalinis parkas (B/L/D)

Nuvažiuosime 150 km per parko teritoriją stebėdami milžiniškas dykumos antilopių bandas (gazeles ir oriksus). Po dienos, kupinos nuostabių vaizdų ir įspūdžių, vakaro poilsiui atvyksime į stovyklavietę, įsikūrusią 10 km nuo Anderson vartų. Praleiskite vakarą mėgaudamiesi afrikietišku saulėlydžiu, pasinerdami į gaivinantį baseiną ir ilsėdamiesi stovyklavietės bare.

 

11 diena: Etošos nacionalinis parkas - gepardų parkas (B/L/D)

Trumpam stabtelėję Outjo mieste, kelionę tęsime link gepardų parko. Tai privatus parkas, kuris yra įkurtas siekiant apsaugoti Namibijos gepardų populiaciją. Nors gepardai visoje Afrikoje yra nykstantys gyvūnai, Namibijoje yra didžiausia koncentracija laukinių, laisvai gyvenančių gepardų, kurie, deja, pridaro žalos vietiniams fermeriams. Pakliuvę į spąstus, sužeisti ir negalintys išgyventi laukinėje gamtoje, gepardai patenka į šią fermą - reabilitacinį centrą. Parke galėsite apžiūrėti čia gyvenančius gepardus ir nuforografuoti fantastiškų vaizdų.

 

12 diena: Gepardų parkas - Spickopė (Spitzkoppe) (B/L/D)

Iš gepardų parko toliau važiuosime į Spickopę. Šis kalnynas siekia 1728 metrus aukščio ir yra vienas iš žymiausių Namibijos orientyrų. Čia kadaise bušmenų genties dvasininkai atlikdavo religinius ritualus. Turėsime puikią progą apžiūrėti didelę šio regiono dalį ir pamatyti bušmenų genties piešinius ant uolų. Nakvosime po atviru Afrikos dangumi.

 


13 diena: Spickopė - Svakopmundas (B/L)
Svakopmundas - 1892 metais vokiečių kolonistų įkurtas miestas, kur germaniška įtaka akivaizdi iki mūsų dienų. Svakopmunde rasite didelį kavos parduotuvių, barų bei restoranų tinklą, akį džiugins meno darbų krautuvėlės, kuriose galėsite įsigyti įdomiausių tradicinio Namibijos meno kūrinių. Galėsite pasivaikščioti gražiais paplūdimiais, aplankyti muziejų, akvariumą ir galerijas. Įsikūrsime hosteliuose su nemažais kambariais, pageidaujantys už papildomą mokestį galės užsisakyti atskirus kambarius, jei bus laisvų. Čia praleisime 2 naktis.

 

14 diena: Svakopmundas (B)
Dvi dienos, skirtos poilsiui ir papildomoms ekskursijoms.
Pasirenkamos ekskursijos: šuoliai su uždelstu parašiuto išsiskleidimu, čiuožinėjimas smėlialente (sendbordingas), vaizdingi skrydžiai virš dykumos, delfinų ir ruonių kruizas, žvejyba, golfas, jodinėjimas arkliais ir kt.

 

15 -16 diena: Iš Svakopmundo į Sesriemą (B/L/D)

Po pusryčių palikę Svakopmundą, pravažiavę Valvis Bay (Walvis Bay) miestą, įžengsime į Namib-Nauklufto parką, plytintį vienoje iš seniausių dykumų pasaulyje. Įsikursime Sesriemo vietovėje, kurioje jaučiamos visos Namibo nuotaikos.

Šias dvi dienas laukia pažintis su Sosusvlėjus (Sossusvlei), apsuptu smėlio kopų jūros. Sakoma, kad tai didžiausios kopos pasaulyje. Kerinčius vaizdus galite išvysti nuo kopų viršūnių (kai kurios iš jų siekia daugiau nei 300 m). Visa popietė bus skirta pažinčiai su šiuo nepakartojamu pasauliu ir bus galimybė papildomai pasirinkti pasivaikščiojimą su gidu, klausantis įdomių pasakojimų apie vietos istoriją ir geologiją. Gidas supažindins su flora ir fauna, bei trumpai pristatys bušmenų genties kultūrinį palikimą. Neužmirštamas akimirkas padovanos saulėlydžio stebėjimas nuo kopos viršūnės.

 

17 diena: Nuo Sesriem upės link Žuvies upės (Fish river) kanjono (B/L/D)

Gėrėdamiesi tekančia saule atsisveikinsime su ramybe dvelkiančiomis kopomis ir patrauksime pietryčių kryptimi ir atvyksime prie Žuvies upės kanjono: 161 km ilgio, 27 km pločio ir apie 550 m gylio! Tai antras pagal dydį tarpeklis pasaulyje ir pirmas pagal dydį Afrikoje. Išorinis kanjonas susiformavo dėl tektoninių lūžių, nes Žuvies upės erozija padėjo atsirasti vidiniam kanjonui. Kelias veda rytiniu pakraščiu, nuo kurio atsiveria neužmirštami vaizdai.

 

18 diena: Nuo Žuvies upės (Fish river) kanjono link Gariep upės (PAR) (B/L/D)

Po pusryčių keliausime dar piečiau pro Namibijos žemė ūkio regioną. Mažas sustojimas laukia Betanijoje (Bethanie). Tai mažas kadaise buvęs misionierių miestelis. Ir galiausiai keliausime link Oranžinės upės, skiriančios Pietų Afrikos Respubliką nuo Namibijos. Čia galėsite papildomai pasirinkti pusės dienos pasiplaukiojimą kanojomis sraunioje Gariep upėje. Paukščių giedojimas prikaustys dėmesį ir irklavimas bus be galo malonus.

 

19 diena: Nuo Gariep upės link Cederbergo (B/L/D)

Nuo oranžinės upės leisimės per Richersveld dykumą link Springboko. Kirsime Namakvalandą (Namaqualand), kuris garsėja savo pavasariais, kuomet visa žemė pasidengia žydinčiomis gėlėmis, ir sustosime pasipildyti atsargų bai pernakvoti Namakvalando Springboke. Vakare turėsime puikią galimybę paragauti dievų nektaro arba pasigrožėti įspūdingais Cederbergo kalnais.

 

20 diena: Iš Cederbergo vietovės į Keiptauną (B)

Palikę nepamirštamus Cederbeg kalnus, keliausime toliau į pietus į Keiptauną. Aplankę vaisių rojų "Citrusland" ir kirtę Piketberg perėją (Piketberg Pass), pasieksime žaliuojančius vynuogynus. Stalo kalno vaizdas tolumoje reikš, kad pasiekėme savo kelionės tikslą - šurmuliuojantį Keiptauną. Atvykę įsikursime nakvynei viename geriausių Keiptauno hostelių .


21 diena: Keiptaunas

Kelionės pabaiga. Atsisveikinę su kelionės draugais apsikeisime adresais, kad galėtume pasidalinti patirtais įspūdžiais ir nuotraukomis.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

* Išvykos (safariai) nacionaliniuose parkuose 20-30 vietų autobusu - visureigiu, specialiai pritaikytu safario kelionėms;

* Visa valgio gaminimo ir stovyklavimo įranga;

* 20 nakvynių stovyklavietėse įrengtose palapinėse;

* Maitinimas: 18 pusryčių, 18 pietų, 16 vakarienių;

* Angliškai kalbantis kelionės vadovas, vairuotojas ir virėjas visos kelionės metu;

* Įvažiavimo bilietai į nacionalinius parkus ir ekskursijos kaip nurodyta programoje.

 

Papildomos išlaidos:

* Lėktuvo bilietai tarptautiniams skrydžiams: Vilnius/Ryga - Europos miestas - Afrikos miestas / Afrikos miestas - Europos miestas - Vilnius/Ryga;

* Pervežimai į/iš oro uosto;

* Vizos, daromos prieš kelionę: Pietų Afrikos Respublikos - 500 Lt, Namibijos - 500 Lt, Zimbabvės - 500 Lt;

* Arbatpinigiai;

* Kelionės draudimas;

* Miegmaišis ir kilimėlis / čiužinys;

* Asmeninės išlaidos, gėrimai pietų ir vakarienių metu, papildomos ekskursijos, kitos nepaminėtos išlaidos.

 

PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS

 PAR Oranžinė upė - pusdienio plaukimas kanojomis  27 JAV$
 Namibija Sesriem kanjonas - pasivaikščiojimas su gidu po Sosusvlėjų 35 JAV$
 Namibija Svakopmundas - šuoliai parašiutu  320 JAV$
 Namibija Svakopmundas - pasivažinėjimas keturračiais motociklais  85 JAV$
 Namibija Svakopmundas - čiuožinėjimas smėlialente 45 JAV$
 Botsvana Ekskursija po Okovango deltą, plaukimas kanojomis (mokoro)- 3 dienos/2 naktys 150 JAV$
 Botsvana Maunas - apžvalginis skrydis virš Okavango deltos 70 JAV$
 Botsvana Čiobės nacionalinis parkas - 1 naktis po atviru dangumi  125 JAV$
 Botsvana Čiobės nacionalinis parkas, safaris 35 JAV$
 Zimbabvė Skrydis virš Viktorijos krioklio 115 JAV$
 Zimbabvė Viktorijos krioklys - plaukimas srauniąja Zambezės upe 110 JAV$
 Zimbabvė Viktorijos krioklys - šuolis prisirišus virve 110 JAV$
 Zimbabvė Viktorijos krioklys - jodinėjimas drambliais 110 JAV$
 Zimbabvė Viktorijos krioklys - pasivaikščiojimas su liūtais 115 JAV$

 

NUOLAIDA KELIONEI!

Užsisakius šią kelionę, Jums bus pasiūlyta 3 dienų išvyka į Hvangės nacionalinį parką tik už 180 JAV $. Pasinaudokite šiuo nuostabiu pasiūlymu užsisakydami kelionę!

GoAfrica laukia Jūsų atvykstant ir tikisi, kad tai bus pačios gražiausios Jūsų atostogos.

Safari Njema! - Geros kelionės!

 

 

Trūksta informacijos? Parašykite mums!
  Formos laukus pažymėtus * simboliu užpildyti privaloma!
*
Telefonas:
El. paštas: *
Jūsų klausimas, žinutė:
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams