Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.

Tanzanijos gamtos parkai ir Zanzibaras I

Kelionės maršrutas

Video galerija

Kelionių datos

  • Gali būti suorganizuotas bet kuriuo pasirinktu laiku.
Kelionės trukmė: 10 d.
Kelionės kaina:
1920 EUR
Užklausa
skrydis už papildomą kainą
Nakvynės:Palapinė
9
 
Gidas:Anglų 
Tanzanijos gamtos parkai ir Zanzibaras I Pažintinė
Kelionės kodas:
ND10
Aplankysime:
Patarimai
Keliavimas Afrikoje yra nenuspėjamas. Šios kelionės nėra prabangios išvykos, o netgi ir tokio pobūdžio kelionėse ne viskas vyksta kaip suplanuota. Kartais gali varginti dulkės, nešvara, drėgmė ir karštis arba viskas vienu metu! Kelionės automobiliai remontuojami ir aptarnaujami skirtingose dirbtuvėse visoje Afrikoje, tačiau, turėdami tai omenyje, atminkite, kad tiek žemynas, tiek ir keliai, kuriais keliaujama kartais gali būti labai sudėtingi tiek transporto priemonėms, tiek ir patiems keleiviams. Jeigu kelionę vertinsite iš nuotykių ieškotojo taško ir nusiteiksite pozityviai, tuomet ir jūs, ir jūsų bendrakeleiviai galėsite mėgautis kiekviena akimirka.

Visos mūsų siūlomos kelionės - tai turistinės kelionės. Jos skirtos žmonėms turintiems nuotykių ieškotojo dvasią ir norintiems aplankyti rytų, centrinę ir pietinę Afriką, bet turintiems ribotą laiką. Pagal savo prigimtį nuotykinės kelionės geriausiai tinka jauniems (ir jauniems širdyje) žmonėms, tačiau jokios viršutinės amžiaus ribos nėra.

 

PASAI IR VIZOS

 

Jūs patys privalote pasirūpinti visais kelionei reikalingais dokumentais. Kelionės vadovas negalės nei sustabdyti, nei atidėti kelionės, jei jūsų dokumentai bus netvarkingi ar netinkami. Pasas privalo galioti dar mažiausiai šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos. Kiekvienai lankomai šaliai pase turi būti skiriama bent po vieną tuščią puslapį. Patarimas: siūlome pasidaryti pirmų keturių paso puslapių fotokopiją ir laikyti atskirai nuo originalo, jei netyčia pasą pamestumėte. Dauguma vizų daugumai žmonių išduodamos pasienio postuose. Tačiau, prieš kelionę turėtumėte susisiekti su mumis ir išsiaiškinti konkrečius reikalavimus tos šalies vizai gauti. Šias detales reikėtų išsiaiškinti gerokai anksčiau prieš išvykimą, kad jei reikėtų tvarkytis dokumentus, turėtumėte pakankamai laiko.
Daugiau apie kiekvienos šalies vizų tvarką galite paskaityti šalies aprašyme.

 

SVEIKATA

 

Visuose automobiliuose yra pirmosios pagalbos vaistinėlės. Jeigu reikalui esant keleiviai pasinaudos vaistinėle, vėliau turės atpirkti sunaudotus medikamentus, todėl primygtinai patariama keleiviams turėti savo pačių vaistinėles, kurias galima įsigyti vaistinėse.


Rekomenduojama vaistinėlės sudėtis:
- skausmą malšinantys vaistai,
- pleistrai / sterili tvarstomoji medžiaga,
- balzamas lūpoms,
- vaistai nuo maliarijos,
- akių lašai,
- antiseptinis kremas,
- vaistai nuo viduriavimo,
- apsauginis kremas nuo saulės / losjonas po įdegio,
- apsauga nuo vabzdžių,
- sterilios servetėlės,
- drėkinantis kremas / kūno losjonas.

 

Maliarija

Maliarija paplitusi daugelyje Afrikos vietų. Jūs patys turite imtis tinkamų apsaugos priemonių, kad neužsikrėstumėte šia liga. Visų pirma ir svarbiausia - saugokitės įkandimų! Tuo metu kai uodai aktyviausi - anksti ryte ir vakarais - dėvėkite ilgas kelnes ir drabužius ilgomis rankovėmis. Visas atviras kūno vietas - kaklą, riešus, čiurnas - nuolat purkškite itin stipriais repelentais nuo uodų. Prieš kelionę pasitarkite su savo gydytoju, kad pastarasis galėtų paskirti tinkamų vaistų nuo maliarijos.

 

Skiepai

Prieš kelionę pasikonsultuokite su savo gydytoju ar pasiteiraukite atitinkamame skiepų centre ir sužinokite kokie skiepijimo reikalavimai tose šalyse, į kurias jūs vyksite. Daugumoje šalių reikalaujama geltonojo drugio skiepų pažymėjimo, jeigu jūs atvažiavote iš infekuotos zonos. Jūsų gimtojoje šalyje greičiausiai taip pat reikalaujama skiepų pažymėjimo, jeigu grįžtate iš vietų, kur ši liga paplitusi. Didžiojoje Afrikos dalyje paplitusios tokios ligos kaip: vidurių šiltinė, A ir B hepatitai, meningokokinis meningitas, difterija ir stabligė, - todėl nors skiepytis nuo šių ligų nėra privaloma, mes siūlome imtis visų įmanomų atsargumo priemonių ir pasiskiepyti. Patarimas: siūlome pasidaryti geltonojo drugio skiepų pažymėjimo fotokopiją ir laikyti atskirai nuo originalo, jei netyčia pastarąjį pamestumėte.
Daugiau apie skiepus vykstant į konkrečią šalį galite paskaityti šalies aprašyme.

 

Patarimai, kurie padės išvengti rūpesčių per atostogas:

• Negalima gerti vandens iš čiaupo. Valytis dantis reikėtų pirktu parduotuvėje vandeniu.
• Valgydami rinkitės troškintas daržoves, pasterizuotą pieną bei termiškai apdorotą maistą - tikimybė, kad ten "sėdės" kokia nors bakterija, visada mažesnė.
• Jei trokštate paragauti egzotiškų vaisių ar daržovių, tai juos prieš valgydami nuplaukite pirktiniu vandeniu iš butelio.
• Valgykite tik kietai virtus kiaušinius, venkite pyragaičių su kremu.
• Neduokite vaikams gerti atšaldytų ledo gabaliukais sulčių, nes jie gali būti iš vandens čiaupo.
• Neleiskite vaikams glostyti gyvūnų, nes jie gali būti ligų nešiotojai.
• Be kepuraitės ar skrybėlės nesirodykite saulėje.
Nepamirškite akinių nuo saulės su ultravioletinių spindulių filtru.


Draudimas

Visiems su mumis keliaujantiems privalu pasirūpinti asmeniniu kelionės draudimu. Šis draudimas turi apimti bent jau visapusišką medicininių išlaidų draudimą, įskaitant gabenimo oru į ligoninę išlaidas. Įsitikinkite, kad būsite apdrausti ir pasirinkę aktyvų laisvalaikį bei sportą, kaip antai plaukdami sraunia upe plaustu ar valtimi. Patariame apdrausti bagažą ir nuo vagysčių, ir nuo apgadinimo. Taip pat patariame apsidrausti kelionės finansinių nuostolių draudimu, tam atvejui, jeigu negalėtumėte vykti į kelionę dėl staigios ligos ar oro linijų streiko ir pan. NB: Kelionės pradžioje draudimo poliso kopiją privalote atiduoti savo kelionės vadovui.

 

BAGAŽAS

 

Rekomenduojame laikytis oro linijų reikalavimų, t.y. bagažo svoris neturėtų viršyti 20 kg. Automobilyje bagažui skirta erdvė yra ribota, todėl patariame pasiimti vieną didesnę kuprinę (pageidautina su įmontuotu rėmu) ir krepšį su dienos reikmenimis. Nepatariame imti didelių lagaminų. Dauguma žmonių klysta pasiimdami per daug daiktų. Drabužiai turi būti lengvai skalbiami ir gerai džiūstantys, tačiau venkite nailono ir kitų sintetinių drabužių, nes karštyje jie gali būti itin nepatogūs dėvėti. Taip pat atminkite, kad Afrikoje gali būti kur kas šalčiau nei galite tikėtis, ypač naktimis ir ankstyvais rytais, todėl tinkamai apsirūpinkite.

 

 Rekomenduotinų daiktų sąrašas:  Apranga:
 - PASAS ir fotokopija  - apatiniai ir kojinės
 - SKIEPŲ PAŽYMĖJIMAS (jei reikalingas) ir fotokopija  - 2 ilgarankoviai marškiniai arba palaidinės
 - KELIONĖS DRAUDIMO POLISAS ir fotokopija  - 3-4 trumparankoviai marškiniai ar marškinėliai
 - LĖKTUVO BILIETAI  - 2 kelnės arba 1 kelnės ir 1 sijonas
 - PINIGAI  - 1-2 šortai
 - fotoaparatas ir atsarginiai elementai / pakrovėjas  - sportinės kelnės
 - papildoma atminties kortelė / juostelės   - plonas megztinis
 - žiūronai   - storas megztinis
 - universalus kištuko adapteris   - striukė nuo vėjo ir lietaus
 - skaitiniai, kryžiažodžiai, muzika   - patogūs žygio batai arba sportbačiai
 - žibintuvėlis ir atsarginiai elementai  - sandalai arba šlepetės
 - sandariai užsispaudžiantys plastiko maišeliai  - 1 komplektas puošnių drabužių
 - nedidelis siuvimo rinkinukas   - puošni avalynės pora
 - skalbimo priemonės drabužiams   - skrybėlė
 - lenktinis peiliukas   - maudimosi kostiumėlis
 - akiniai nuo saulės (nebrangūs)  
 - atsarginiai kontaktiniai lęšiai ir tirpalas / atsarginiai akiniai  
 - laikrodis (nebrangus)  
 - asmeniniai higienos reikmenys  
 - rankšluostis  

 

Vykstant į keliones, kuriose lankysite gorilas, patariame pasiimti neperšlampamų drabužių ir porą pirštinių apsaugoti rankas nuo dilgėlių. Jeigu šiltomis naktimis ketinate miegoti lauke, apsirūpinkite tinklu nuo uodų ir paklotu ant žemės.

 

Saugumas

Negalime nepabrėžti, kad keliaujant po Afriką reikia būti labai budriems, nes čia gana dažnos smulkios vagystės. Nesivežkite jokių nebūtinų brangių papuošalų. Niekada nepalikite savo daiktų be priežiūros. Taip pat patariame pasidaryti visų kelionės dokumentų fotokopijas ir laikyti jas atskirai nuo originalų. Nors imamasi visų saugos priemonių, tačiau nei kelionės organizatoriai, nei jų agentai ar darbuotojai neatsako už daiktų paliktų seife arba automobilyje saugumą.

 

Elektra

Daugumoje stovyklaviečių yra elektros įvadas, taigi reikalui esant, jūs galėsite įkrauti savo prietaisus kas 3-4 dienas, su sąlyga, kad elektra bus tiekiama, kas ne visada garantuota. Mes patariame jums pasiimti du komplektus vienkartinių elementų, taip pat du komplektus paprastų įkraunamų elementų, tuomet tikrai visada būsite ramūs, kad turite veikiantį fotoaparatą. Pietų Afrikoje, Namibijoje ir Botsvanoje naudojami apvalūs trišakiai kištukai, tuo tarpu visose šalyse į šiaurę nuo Zimbabvės naudojami keturkampiai trišakiai kištukai (JK tipo), todėl turėkite kištuko keitiklį.

 

FINANSAI


Tik jūs patys žinote kiek esate įpratę išlaidauti ir galite sau leisti! Afrika nėra tokia pigi kaip daugelis mano, todėl mes patariame jums kiekvienai dienai skirti tarp 20 ir 30 JAV dolerių tokiems dalykams kaip vanduo, užkandžiai, gėrimai ir suvenyrai. Žinoma, ši suma tiesiogiai priklauso nuo jūsų pomėgio pirkti suvenyrus ir nuo to koks gėrovas esate!!! Taip pat, jei ketinate dalyvauti pasirenkamose ekskursijose, nepamirškite pinigų ir joms. Rytinėje ir pietinėje Afrikoje keičiami tiek JAV doleriai, tiek ir eurai, tačiau doleriai populiaresni ir dažniau naudojami. Geriausia naudoti grynus pinigus, nors kelionės čekiai, Visa kreditinės kortelės ir Visa / Visa Electron debetinės kortelės taip pat naudojami, tačiau gali būti sunkumų surasti banką, kuriame pavyktų išsigryninti kelionės čekius, arba bankomatus aptarnaujančius tam tikros rūšies korteles.

 

Grynieji pinigai

Nepatariame pasikeisti savo pinigų į jokias Afrikos valiutas, nes netgi jei tai ir įmanoma padaryti, vis tiek keitimo kursas bus jums labai nepalankus. Rekomenduojame didžiąją savo pinigų dalį turėti JAV dolerius (visi JAV doleriai privalo būti išspausdinti po 2006 metų ir būti geros būklės), kuriuos galėsite naudoti atsiskaitymams, be to šia valiuta turėsite sumokėti už vizas, kurias gausite pasienio postuose. Už daugumą pasirenkamų ekskursijų taip pat galėsite sumokėti JAV doleriais. Taip pat patariame turėti skirtingo nominalo banknotų, nes keisdami stambaus nominalo pinigus paprastai galite tikėtis geresnio keitimo kurso, tačiau jums gali prireikti ir visai mažų pinigų sumų, pavyzdžiui atvykus į šalį susimokėti už taksi iš oro uosto, kur keitimo kursas gerokai mažesnis nei mieste. Žinoma, svečiuojantis kokioje nors šalyje jums prireiks šiek tiek vietos pinigų, nors vietiniams už suteiktas paslaugas galite mokėti arbatpinigius smukliais JAV doleriais. Keisdamiesi arba nusiimdami pinigus (arba grynindamiesi kelionės čekius) banke, visada su savimi turėkite pasą. Keisdami arba nusiimdami pinigus banke arba iš bankomato bei grynindamiesi kelionės čekius visada pinigus gausite vietos valiuta. Jeigu jums gautus pinigus po to dar teks keisti į JAV dolerius, privalėsite sumokėti dvigubą komisinį mokestį. Padėkite vieni kitiems - jeigu kažkas iš jūsų grupės nori išsikeisti JAV dolerius į vietinius pinigus, o jums kaip tik jų reikia, pakeiskite savo vietos pinigų perteklių arba nusiimkite iš bankomato. Tokiu būdu gausite jums reikalingų dolerių pigiau (ir paprasčiau) nei pirkdami banke. Visada turėkite pinigų daugiau negu manote, kad jums gali prireikti. Neišleistus pinigus visuomet parsivešite namo. Prieš išvažiuodami iš šalies pasistenkite išleisti arba išsikeisti vietos valiutą, nes kirtus sieną to padaryti negalėsite ir tai gali būti pernelyg brangus suvenyras iš Afrikos. Kelionės vadovas suteiks daugiau informacijos šiuo klausimu.

 

Kreditinės kortelės

Kreditinės kortelės visada praverčia kritinėse situacijose, tačiau jos plačiai naudojamos tik pietinėje Afrikoje, taigi nepasikliaukite galimybe atsiskaityti už pirkinius ar susimokėti už ekskursijas kortele. Atminkite, kad naudodami kortelę užsienyje, jūs turėsite sumokėti savo bankui atitinkamą mokestį. Jeigu ketinate pasiimti kreditinę kortelę, geriausia imti Visa, nes MasterCard (Maestro) nėra taip plačiai paplitę. Debetinės kortelės ne visuomet aptarnaujamos. Įsitikinkite, kad žinote savo PIN kodą ir kad pastarasis neviršija 5 skaičių kombinacijos.

 

Bankomatai

Bankomatų daug visoje pietinėje Afrikoje ir taip pat didžiuosiuose rytų Afrikos miestuose. Visuomet pasiklauskite kelionės vadovo kada turėsite kitą progą nusiimti pinigų. Bankomatų siūlomas valiutos kursas paprastai gana palankus, tačiau atminkite, kad visuomet nusiimsite tik vietinius pinigus, todėl jei jums prireiks JAV dolerių, jums teks vietos valiutą pasikeisti į dolerius. Taip pat nepamirškite, kad už pinigų nusiėmimą iš bankomato užsienyje turėsite sumokėti savo bankui atitinkamą mokestį. Kai kurie Afrikos bankomatai linkę „praryti" užsienietiškas korteles. Stenkitės naudotis bankomatais banko darbo valandomis, nes tada „suvalgytąją" kortelę galėsite atgauti nedelsiant. Sukčiavimas su bankomatais Afrikoje įprastas reiškinys, todėl nusiimdami pinigų NIEKADA nesinaudokite niekieno pagalba ir stenkitės, kad niekas nematytų jūsų renkamo PIN kodo. Jei nesijaučiate saugiai, atšaukite operaciją, pasiimkite kortelę ir pasiieškokite kito bankomato. Visa korteles aptarnauja dauguma bankomatų, kurie priima užsienietiškas korteles, tuo tarpu MasterCard arba Maestro kortelės nėra plačiai paplitę. Atminkite, kad debetinės kortelės ne visuomet aptarnaujamos.

 

Arbatpinigiai
Mūsų dažnai klausia apie arbatpinigius. Tai, žinoma, visuomet priklauso nuo jūsų ir tik už patenkinamai suteiktas paslaugas. Jeigu jūs nesate patenkinti paslaugos kokybe, savaime suprantama jūs neprivalote palikti arbatpinigių. Visgi, mes norėtume žinoti (iš Klientų atsiliepimų formos) kokios ir kodėl paslaugos jums nepatiko, kad galėtume pasitaisyti. Mūsų pateikiamos arbatpinigių sumos tik orientacinės ir jokiu būdu nėra privalomos. Arbatpinigius skirkite pagal paslaugų kokybę, už vidutinišką aptarnavimą, vidutiniški arbatpinigiai. Vietiniams gidams už dieną mokama nuo 3 iki 5 JAV dolerių. Gidų padėjėjams už dieną mokama nuo 2 iki 3 JAV dolerių. Kitiems teikiantiems paslaugas (pavyzdžiui tvarkantiems kambarius ir atliekantiems ruošos darbus, kai apsistojama kelioms dienoms nameliuose) mokama maždaug po 1 JAV dolerį per dieną. Valgant restorane paprastai, jei aptarnavimas patiko, priimta palikti 10 proc. nuo bendros sąskaitos sumos.

 

KELIONĖS TVARKA

 

Visa pateikiama informacija ir maršrutas yra tik kelionės gairės. Kiekviena kelionė turi būti lanksti, kad galima būtų prisitaikyti prie nenumatytų ir nuo organizatorių nepriklausančių kliūčių, tokių kaip kelio sąlygos, oro arba politinio nestabilumo sąlygoti nesklandumai ir t.t. Paprastai kelionės praeina labai sklandžiai ir pagal planą, daugiau negu tiesiog tikėtina, kad jūs pamatysite viską, kas buvo numatyta, o dažnai ir dar daugiau.

Sąlygos Afrikoje dažnai kečiasi, todėl mes neatsakome už trukdžius ir vėlavimą, dėl kurių galite pavėluoti į lėktuvą. Todėl patariame pasibaigus kelionei iki skrydžio namo dar pasilikti atsargoje nuo 1 iki 3 dienų.

 

„Tegu kelionę primena tik nuotraukos, o po jūsų lieka tik pėdsakai"
Afrika - tai pilnas kraštutinumų ir visiškai unikalus žemynas, tiek gražus, tiek ir atstumiantis. Kur tik įmanoma, mes stengsimės, kad jūs patirtumėte tiesioginius įspūdžius iš susidūrimo su Afrika, tokiu būdu galėsite geriau suprasti, kas gi ją taip išskiria iš viso pasaulio. Mes prašome, kad šį kraštą jūs paliktumėte tokį, kokį radote. Gerbkite vietinius. Prieš fotografuodami paprašykite leidimo. Vargu ar jums patiktų staiga pasijusti apsuptiems turistų, kurie jus fotografuoja! Kai kurie žmonės įsitikinę, kad fotografuodami juos vagiate jų sielas, todėl elkitės su kitais žmonėmis taip pat pagarbiai kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi, ir visada prašykite leidimo. Perkant suvenyrus ir lauktuves priimta derėtis. Tai puikus būdas pabendrauti su vietiniais, tačiau atminkite, kad jų uždirbami pinigai - tai jų pragyvenimo šaltinis, todėl nesiderėkite tik vardan paties derėjimosi. Būkite pasiruošę sumokėti tiek, kiek jūsų manymu daiktas yra vertas. Kelionėje pamatysite daug skurdo, kuris apėmęs didžiąją žemyno dalį, tačiau nustebsite kaip šitaip vargstantys žmonės sugeba pakilti virš savo rūpesčių ir būti tokie kilniaširdžiai. Daugelyje lankomų vietų susidursite su vienokia ar kitokia elgetavimo forma. Dilema sušelpti ar nesušelpti varguolius sukelia karštus debatus. Nors pasirinkimas absoliučiai priklauso nuo jūsų, visgi atsižvelkite į ilgalaikes savo sprendimo pasekmes. Norėdami sušelpti galite mainais paprašyti leidimo nufotografuoti, vaikų paprašyti nusišypsoti ar padainuoti dainelę. Taip pat atsiminkite, kad jūsų gimtinėje, kur vaikai mėgaujasi saldumynais, jų tėvai reguliariai veda juos pas dantų gydytojus užplombuoti atsiradusių skylių. Daugumoje vietų, kur jūs lankysitės, dantų gydytojai nepasiekiami, todėl vietoj saldainių duokite vaikams vaisių, rašiklių, žaislų ar senų drabužių, kurie nemažiau nudžiugins vaikus ir nepadarys žalos jų sveikatai.

 

Vietos įstatymai
Visi keleiviai privalo laikytis šalių, per kurias keliauja, įstatymų. Keleiviai, kurie bus pagauti gabenant kontrabandą, draudžiamas narkotines medžiagas ar ginklus, turės nedelsiant nutraukti kelionę, o mokestis už kelionę nebus gražintas.

 

Fotografavimas
Afrika - fotografų rojus. Kelionėje bus vos kelios galimybės (tik didesniuose centruose) kai jūs galėsite nukrauti duomenis iš skaitmeninių fotoaparatų. Todėl nepagailėkite pinigų atsarginei didelės talpos atminties kortai, kad nereiktų trinti vertingų atsiminimų. Jeigu tebenaudojate juostinius fotoaparatus apsirūpinkite juostelėmis, nes jas gali būti sunku rasti nusipirkti (o radus, gali būti labai brangios). Pasiimkite sandarų polietileninį maišą apsaugoti fotoaparatą nuo dulkių.

Jei kelionėje ketinate filmuoti, pasirūpinkite papildomais elementais, nes dažnai kelionėje gali nebūti galimybės kameros pakrauti.

DĖMESIO! Jokiu būdu nefotografuokite vyriausybinių pastatų (įskaitant pasienio punktus), policininkų, karininkų ar valstybės pareigūnų. Žinoma atvejų, kai pareigūnai tik įtarę, kad galėjo būti nufotografuoti, konfiskuodavo fotoaparatus. Jeigu abejojate, atsiklauskite.

 

LITERATŪRA

 

Daugelis žmonių prieš kelionę mėgsta pasiskaityti apie kraštą, kurį ketina lankyti. Mes pateikiame sąrašą knygų ir žemėlapių anglų kalba, kuriuose, mūsų manymu, gerai atspindėta tai, ką jūs patirsite ir pamatysite kelionėje.
LONELY PLANET kelionių vadovai po Afriką
T.Holtenorth & H.Diller "A FIELD GUIDE TO THE MAMMALS OF AFRICA"
J.Dorset & P.Dandelot "A FIELD GUIDE TO THE LARGER MAMMALS OF AFRICA"
J.Williams & N.Arlott "A FIELD GUIDE TO THE BIRDS OF EAST AFRICA"
Mark Nolting "AFRICA'S TOP WILDLIFE COUNTRIES"
Thomas Pakenham "THE SCRAMBLE FOR AFRICA"
Laurens Van der Post "VENTURE INTO THE INTERIOR"
Karen Blixen "OUT OF AFRICA", "LETTERS FROM AFRICA"
Ernest Hemingway "GREEN HILLS OF AFRICA"
B. & M. Grzimek "THE SERENGETI SHALL NOT DIE"
Nigel Barley "THE INNOCENT ANTHROPOLOGIST"
Elspeth Huxley "THE FLAME TREES OF THIKA"
David Lamb "THE AFRICANS"
Jomo Kenyatta "FACING MOUNT KENYA"
Nelson Mandela "LONG WALK TO FREEDOM"
Sekti kelionės maršrutui siūlome rinktis Michelin 955 žemėlapį, kuris apima rytinę ir pietinę Afriką.

 

 

Trūksta informacijos? Parašykite mums!
  Formos laukus pažymėtus * simboliu užpildyti privaloma!
*
Telefonas:
El. paštas: *
Jūsų klausimas, žinutė:
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams